Kázne k nedeliam po Veľkej noci 2021

Milí členovia cirkevného zboru,

od pondelka 19. apríla 2021 nastalo uvoľňovanie opatrení v súvislosti s Covid – 19. Slovensko prešlo z tzv. čiernej do bordovej fázy. Otvorili sa všetky obchody a služby, rovnako aj kostoly. Je povolená účasť na službách Božích pod podmienkou dodržania 15 metrov štvorcových na jednu osobu a iných pravidiel. (Viď Usmernenia k 19. 4. 2021)

Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Rimavské Brezovo sa napriek uvoľňovaniu opatrení ešte rozhodol distribuovať Vám - rovnako ako doteraz - kázne v tlačenej forme k nedeliam po Veľkej noci 2021.

Služby Božie v kostoloch budú prebiehať podľa rozpisu, ktorý Vám tiež bude distribuovaný. Po dlhšej dobe sa stretneme na bohoslužbách 25. 4. 2021 v Evanjelickom kostole v Rimavskej Bani o 11, 00 hod.